Математика пәнінен қысқа мерзімді жоспар үлгілері. 2 сынып
Предмет: | Начальные классы |
---|---|
Категория материала: | Рабочие программы |
Автор: |
Кыстаубай Арайлым Аскербеккызы
|
Қысқа мерзімді жоспар. Математика
Мерзімі:
Сыныбы: 2«ә»,
Тақырыбы: 12- түріндегі азайту №25 сабақ
Мақсаты: 12- түріндегі азайтуды үйрете отырып, екі таңбалы сандарды қосып, азайтуға үйрету. Есептерді өз бетінше шығарта отырып, өз бетінше мәселені шеше білуғе дағдыландыру. Ұқыптылыққа тәрбиелеу.
Қолданылған модульдер: «Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер», «Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету», «Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау», «Оқыту мен оқуда ақпараттық коммуникациялық технологияларды (АКТ) пайдалану»
Сабақтың әдіс-тәсілдері: «Ыстық алақан», Сын тұрғысынан ойлау стратегиясы, «Ой қозғау », «Ментальді карта», «Блум» таксономиясы, «Кубизм» стратегиясы, «Өрмекші торы»
Сабақ кезеңі
Жоспар мазмұны
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушының іс-әрекеті
бағалау
ресурстар
І. Кіріспе
3 мин
ІІ. Тұсау кесер.
5 мин
ІІІ.
Негізгі бөлім
30 мин
Қорытынды
7мин
Ынтымақтастық құру
Оқушылар шеңберге тұрып,өлеңді айтады.
Мейірімділік-асыл қасиетіміз,
Жүректегі таза ақ ниетіміз.
Жан дүние кілті,
Шаттық пенен күлкі.
Биік ұстап соны,
Қадірлейік біз!
"Ыстық алақан" тренингін жүргізу.
Мақсаты: тұлғааралық байланыс.
Бір-біріне тілек айтады
Үй тапсырмасын тексеру
Сыныптың білім деңгейін анықтау.
Білу, түсіну
Сабақтың мақсатын ашу
Тақырып бойынша толық мағлұмат алу.
1-тапсырма.Оқулықпен жұмыс
63 бет №1 есеп
11-2 12-4
13-3 9+3
16-10 50+3
2+тапсырма. Қолдану
Санның құрамына байланысты есеп шығару
Карточкамен жұмыс
Талдау
Тақтамен жұмыс
3-тапсырма
Оқулықтағы №4, №5 есептерді шығару
Дәптерге жазу
Сергіту сәті
Қане, сапты түзейік,
Тіземізді бүгейік.
Ыршып алға түсейік,
Ыршып артқа түсейік.
Көбелекше ұшамыз,
Отырамыз, тұрамыз.
Сергітуге мың алғыс
Жинақтау
4- тапсырмаДәптермен жұмыс
№6, №7 есептер
«Кубизм»
12 саныны ондығы мен бірлігін ата
9 санының құрамы
7 санының құрамы
5-ке нешені қосқанда 11 шығады?
Үйге тапсырма беру
Бағалау
Оқушылармен шаттық шеңбер құрып, психологиялық дайындық жасайды.
Шеңберде тұрып, тілек айту
Шығарған есептерін оқыту
Сөздерге мысалдар келтіру
Есепті шығарту
11
7
9
6
8
10
12
7
10
9
6
8
10
7
5
9
6
8
Есептерді шығару, салыстыру
Оқушылардың іс-әрекеттерін бақылайды.Барлық оқушының жұмысқа қатысуын қадағалайды
Оқушыларды қадағалау.
Сұрақтар қою
6+6-5=7 12-8=4 11-6=5
7+5-6=6 12-3=9 11-4=7
8+4-9=3 12-5=7 11-5=6
14см-8см=6см
14см-4см=10см
14см-6см=8см
14см-9см=5см
Үй тапсырмасын беру.
№9, №11есептер
Сабаққа дайындалу.Шеңбер құрып, өлеңді бірге айтады.
.
Мысалдар келтіру
Есептерді шығару
Санның құрамын табу
Сұрақтарға жауап беру
Абдан-8
Бөлдірік- ? 8-і артық
Ш:8+8
Ж:
Бәліш-11
Тоқаш-?5-еуі кем
Ш:11-5
Ж:
Тип материала: | Документ Microsoft Word (docx) |
---|---|
Размер: | 336.15 Kb |
Количество скачиваний: | 84 |