Сабақтың тақырыбы: А.Құнанбаев "Құлақтан кіріп бойды алар" ,"Әсемпаз болма әрнеге"
Предмет: | Иностранные языки |
---|---|
Категория материала: | Конспекты |
Автор: |
Тастанкулова Сайраш Серикболовна
|
Өзіндік талдау
Сабақтың тақырыбы: Абай Қүнанбайүлы «Құлақтан кіріп бойды алар».
«Әсемпаз болма әрнеге» өлеңдері.
Сабақтың мақсаты:
а) білімділік: оқушыларға Абай Қүнанбайүлының өмірі, «Қүлақтан кіріп
бойды алар», «Әсемпаз болма эрнеге» өлеңдері жайлы толық түрде мэлімет бере отырып
олардың ой-пікірін қалыптастыру.
ә) дамытушылық: ой-өрісін, ойлау белсенділігін, сөйлеу шеберлігін, тіл мэдениетін дамыту, сөздік қорын молайту, шығармашылық ізденіске баулу.
б) тэрбиелік; елін, жерін, Отанын қадірлеуге, адамгершілікке, адалдыққа,
еңбексүйгіштікке тэрбиелеу.
Сабақтың түрі: қалыпты сабақ.
Сабақтың әдісі: түсіндіру, суреттеу, салыстыру, сүрақ-жауап, сөздікпен жүмыс, бағалау, бекіту, корытындылау.
Сабақтың көрнекілігі: көркем эдебиеттер, бейнелі суреттер, рефераттар, бүктемелер.
Сабақтың формалары: жеке баламен, топпен, сынып үжымымен жүмыс жүргізу..
Сабақтың типтері: ұйымдастыру кезеңі, үй тапсрмасын сүрау, жаңа сабақты түсіндіру, бекіті, бағалау, қорытындылау,
Сабақтың барысы:
а) ¥йымдастыру кезеңі.
1. Сэлемдесу.
2.Кезекші мәлімдемесі.
3.Журнал бойынша түгелдеу.
4.Жаңа сабаққа дайындық.
э) Үй тапсырмасын сүрау.
1. «Отыз бірінші қара сөзін» жатқа сүраймын.
2.Қосымша сүрақтар қойып, өткен тақырыпты қорытындылаймын
3.Оқушылардың берген жауаптарына қарай білімдерін бағалаймын.
б) Жаңа сабақты түсіндіру.
Бүгінгі жаңа сабақта оқушыларға Абай Қүнанбайүлының өмірі, «Қүлақтан кіріп бойды алар», «Әсемпаз болма эрнеге» өлеңдері жайлы түсіндіремін.
Сабақтың қорытындысы:
І.Сабақ соңында сұрақ қою арқылы жаңа тақырыпты қорытындылаймын.
2.Оқушылардың берген жауаптарына қарай білімдерін бағалаймын.
3.Үйге тапсырма: Абай Қүнанбайүлының «Қүлақтан кіріп бойды алар» өлеңін
мәнерлеп оқу, «Әсемпаз болма эрнеге» өлеңін жатқа жаттап келу.
Тексердім:
Тип материала: | Документ Microsoft Word (docx) |
---|---|
Размер: | 15.68 Kb |
Количество скачиваний: | 11 |