"Өткенді қайталау" (4-сынып, математика, сабақ жоспары)
Предмет: | Математика |
---|---|
Категория материала: | Рабочие программы |
Автор: |
Азиев Кудрят Нариманович
|
Еңбекшіқазақ ауданы
Т.Кенжебаев атындағы орта мектеп
мектепке дейінгі шағын орталығымен
коммуналдық мемлекеттік мекемесінің
бастауыш сынып мұғалімі
Найманбекова Толқын Ахметқызы
Математика
Сабақ №46 Күні:03.11.2014
Сынып -4
Сабақтың тақырыбы:
Өткенді қайталау
Сабақтың мақсаты:
Өткен материалдардан алған білімді тереңдету.
Сабақ. Әдіс-тәсілдері:
Топтық жұмыс, СТО стратегиялары, ойын.
Күтілетін нәтиже:
Көп таңбалы сандарды оқиды, жазады.
Жылдамдық,уақыт, қашықтықты табуды біледі.
Көп таңбалы сандарды ауызша көбейту және бөлуді біледі.
Сабақ жоспары:
Үйге тапсырма:
І. Ұйымдастыру кезеңі: мақсат қою,топқа бөлу.
ІІ.Сабақ барысы. СТО-дың 3 фазасы.
1. Қызығушылығын ояту
2. Мағынаны тану
3. Ой толғаныс.
III.Үйге тапсырма беру.
Өткенді қайталау 81 бет №7
Сабақтың барысы
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушының әрекеті
1. Қызығушылығын ояту:
v а)Психологиялық тренинг өткізіп, оқушыларды топтарға бөлу
{ Сабақ алдында психологиялық тренингке қатысады
{ Топтарға бөлінеді
ә)Үй тапсырмасын сұрау:
{ Сұрақ-жауап арқылы:
{ Логикалық жаттығулар арқылы
№5.Баған түрінде шығар және дұрыстығын тексер.
976801-12082= 385 216 385216+12082=976801
910567-98001= 530 485 530485+98001=910567
239004+100456= 695 985 695985-100456=239004
Логикалық жаттығу орындату.
Қасқыр мен түлкі олжаларына түскен 1 себет балықты бөліп жемекші болды.Есепті нашар білетін қасқыр ол балықтарды бөле алмаған соң,түлкіге бөлуді тапсырады.Сонда түлкі былай бөледі.
1-уі саған, 2-уі маған,
3-уі саған, 4-уі маған,
5-уі саған, 6-уы маған,
7-уі саған ,8-і маған,
9-ы саған, 10-ы маған.
Қасқырда неше балық? Түлкіде неше балық болды?
Тип материала: | Документ Microsoft Word (docx) |
---|---|
Размер: | 25.2 Kb |
Количество скачиваний: | 89 |