Писатели
Предмет: | Русский язык и литература |
---|---|
Категория материала: | Конспекты |
Автор: |
Баймолдаева Самал Ашхановна
|
Жаңа форматтағы ашық сабақ
Сабақтың тақырыбы:
Асқорыту мүшелерінің аурулары және олардың алдын алу жолдары
Кожамжарова Айсара Бахытовна
А. Косарев атындағы №9 орта мектебінің
биология пәнінің мұғалімі
Ақмола облысы, Степногорск қаласы
Степногорск 2014
Кожамжарова Айсара Бахытовна
А. Косарев атындағы №9 орта мектебінің
биология пәнінің мұғалімі
Ақмола облысы, Степногорск қаласы
Сабақтың тақырыбы: Асқорыту мүшелерінің аурулары және олардың алдын алу жолдары
Сабақтың мақсаты:
1. Білімділік: Оқушыларға тамақтану гигиенасы туралы терең түсініктер беру.
2. Дамытушылық: Оқушының салауатты өмір дағдыларын қалыптастыру қабілетін дамыту.
3. Тәрбиелік:Гигиена сақтауға, өз күтіміне көңіл бөлуге тәрбиелеу
Әдісі: топпен жұмыс, сұрақ-жауап, баяндау
Көрнекілігі: слайд, суреттер, плакаттар, маркерлер
Сабақ барысы: І. Ұйымдастыру
ІІ. Психологиялық ахуал. «Сәлемдесу»
Сабақ барысында оқушылар сынып ішінде ары-бері жүріп, бір-біріне қол беріп, сәлемдеседі («Ассалаумағалейкум!», «Сәлем!», «Селеметсің бе?!» «Қалайсың?!», т.б.), хал-жағдай сұрасады. Сәлемдесу кезінде оқушылар бірін-бірі мадақтап өтеді («бүгін тіпті құлпырып кетіпсін ғой!», «Мен сені шындылығың және әдептілігің үшін өте сыйлаймын!», «Сен өте әдепті жансың!» т.б.).
Сыныпты топқа бөлу.
«Жағымды сөздер»
Оқушылардан «Бүгін қандай жағымды, сөздер естідіңіздер?» деп сұрап, олардың жауаптарын тақтаға жазып қою. Жауаптардың саны топ сандарымен байланысты болады.
Бұл сөздерді оқушылар кезектесіп бір-бірден атайды. Топ құрамдары әр оқушының қандай сөздерді айтқанына байланысты болады.
Топпен жұмысты бастамас бұрын топ мүшелерінің атқаратын жұмыстарын бөліп беру. Мысалы: баяндамашы, хатшы, уақыт белгілеуші, безендіруші, бағалаушы.
Бағалаушыға бағалау парағы беріледі. Ол өз тобының оқушыларын бағалап отырады.
Тип материала: | Документ Microsoft Word (docx) |
---|---|
Размер: | 15.4 Kb |
Количество скачиваний: | 8 |