Туынды тарауын қорытындылау.10 сынып
| Предмет: | География |
|---|---|
| Категория материала: | Другие методич. материалы |
| Автор: |
Торгайбекова Манар Елеусизовна
|
Мы восстанавливаем материалы только с согласия их авторов.
Сілтеме:
Жоспар
Сабақтың мақсаттары:
а) ұйымшылдыққа, шапшаңдыққа, топтық ынтымақтастыққа, бірін- бірі бағалауға, өзін- өзі бағалауға тәрбиелеу;
ә) оқушылардың туындыны табу ережелері, туындының физикалық және геометриялық мағынасы, күрделі, тригонометриялық функциялардың туындысы туралы алған білімдерін тереңдету;
б) ойлау қабілетін дамыту, алған білімдерін өмірде қолдана білуге тәрбиелеу.
Оқыту нәтижелері:
Оқушылар туынды табуға берілген есептерді орындайды.
Сабақтың көрнекілігі:
Бағалау парақтары, постер, маркер, бор, оқулық.
проектор, ноутбук, слайдтар.
Модульдер:
СТО, АКТ, топтық тәсілдер, жас ерекшел, ТДО,
Сабақтың кезеңдері
Мұғалім әрекеті
Оқушы әрекеті:
Ұйымдастыру кезеңі:
2- мин
Жаңа сабаққа кіріспе:
Жан- жақты сұрақ-
тар:
Білімде
рін пысық
тау:
Қорытындылау:
Үйге тап:
а) сәлемдесу;
ә) назарларын сабаққа аудару;
б) оқушыларды топқа бөлу.
в) бағалау парақтарын тарату.
1- тапсырма. Туынды туралы тарихи мағлұматтар.
1. Туынды ұғымы қай ғасырда пайда болған?
2. Лагранж туындыға қандай белгілеу енгізген?
3. Туындыны дифференциалдау деп атаған ...
4. Эйлердің қосқан үлесі ...
2- тапсырма: Туынды тарауында не үйрендік?
3- тапсырма: Туынды табу ережелерін қайталау сұрақтары.
4- тапсырма. Қандайда функцияны формуламен бер.
Сәйкестендіру тесті.
Жуықтап есептеу формуласын жалғастыр.
Не үйрендік?
Талапкер № 1431-1435
Оқушылар сәлемдесіп, оқу құралдарын дайындайды, топқа бөлінеді.
Әр топқа бір сұрақтан және ойлануға уақыт берілмейді.
Әр топ постерге жазады.
Дұрыс жауап берген оқушы бағаланады.
Әр топ қорытынды жасайды.
Бағаланады.
| Тип материала: | Документ Microsoft Word (docx) |
|---|---|
| Размер: | 17,0 КБ |
| Количество скачиваний: | 10 |