Математикадан "Қайталау" сабағының жоспары
Предмет: | Начальные классы |
---|---|
Категория материала: | Рабочие программы |
Автор: |
Еслямова Макпал Солтангазиевна
|
Тақырыбы.
Қайталау
Мақсаты.
Оқушылардың жаңа тақырыпты қабылдауға дайындау; әртүрлі есептерді шешу қабілеті мен есептеу дағдысын жетілдіру.Есепшығару және есептеу дағдыларын жетілдіру , ой-өрістерін дамыту;Еңбексүйгіштікке, ұқыптылыққа тәрбиелеу.Оқулықпен жұмыс.
Күтілетін нәтиже
Оқушылар жаңа тақырыпты қабылдайды; әртүрлі есептерді шешу қабілеті мен есептеу дағдысын жетіледі.Есепшығару және есептеу дағдыларын жетіледі , ой-өрістері дамиды
Білім
Тапсырма
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушының іс-әрекеті
Модуль
Ресурс
Білу ( 5мин)
Арифметикалық амалдардың қасиеттерін және сандарды көбейту және бөлу тәсілдерін пысықтайды сандарды бөліп үйренеді, өз бетімен жұмыс жасайды.
Сәлемдеседі,назарларын Сабаққа аударады, оқушыларды топқа бөледі, сұрақтар береді, үй жұмысын тексереді.
Сәлемдесіп оқу құралдарын дайындайды, топқа бөлінеді,үй жұмыстарын талқылайды, есептерді шығарады.
Топтық жұмыс,
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.
Тақта, стикерлер, оқулық
Түсіну 5мин
Өз бетімен жұмыс жасай білу, ой өрісін дамытады, бір бірімен бірігіп орындайды
Түсіндіреді,
бағыт береді
1. 7 500 бен 2 сандарының көбейтіндісін жаз.
2. Мен бір сан ойладым, оны 2 есе арттырдым, сонда 4 500 шықты. Қандай санды ойладым?
3. 7 800 бен 3 сандарының бөліндісі нешеге тең?
4. 230 санын 10 есе арттыр.
5. 230 санын 10 – ға арттыр.
6. 70 001 санынан бір бірлікке кем санды жаз.
№ 1 ауызша есептеу.
орындайды.
1. 7 500 бен 2 сандарының көбейтіндісін жазады
2. Мен бір сан ойладым, оны 2 есе арттырдым, сонда 4 500 шықты. Сан-?
3. 7 800 бен 3 сандарының бөліндісі нешеге тең?
4. 230 санын 10 есе арттыр.
5. 230 санын 10 – ға арттыр.
6. 70 001 санынан бір бірлікке кем санды жаз.
№ 1 ауызша есептейді
Топтық жұмыс
Дәптерге орындайды
Тип материала: | Документ Microsoft Word (docx) |
---|---|
Размер: | 17.56 Kb |
Количество скачиваний: | 17 |