Сабақтың жоспары Пән: Қазақ тілі 2 сынып
Предмет: | Иностранные языки |
---|---|
Категория материала: | Конспекты |
Автор: | Джукеева Нурсулу Сеилбековна это Вы? |
🎓 Помощь в написании уникальных работ для студентов
✍ Тема работы
Тип работы
Телефон
Сабақтың жоспары
Пән: Қазақ тілі
Сынып:2
Сабақтың тақырыбы: Мен атама көмектесемін.
Сабақтың мақсаттары: Отбасылық көмекке шақыратын тақпақпен таныстыру, байланыстыра сөйлеу, жатқа айту дағдыларын арттыру.
а) Білімділік: тақпақ туралы айта алу,тақырып бойынша белсенді сөздік қорды меңгерту, барыс септігінің жалғауын қолдана алуын үйрету.
ә)Дамытушылық: сабақ барысында меңгерген белсенді сөздік қор мен қарапайым үлгі құрылымдарды өзіне таныс өмірлік жағдаяттарды орынды қолдана алу.
б)Тәрбиелік: ата-әжесі, әке-шешесіне, аға-бауырларына көмектесуге,қамқор болу сияқты қасиеттерді бойына сіңіру.
Оқыту нәтижесі:
1.Тақырып бойынша әңгімелеп, отбасы мүшелеріне көмектесетіні туралы айта алады.
2.Жаңа сөздерді қолдана отырып әңгімелей алады, тақпақ туралы мәтін құра й алады.
Сабақтың көрнекілігі: оқулық, жаңа сөздер, сызба, суреттер
Әдіс-тәсілдері: СТО әдістері, ой қозғау, топтық жұмыс, сұрақ-жауап, мәнерлеп оқу, әңгімелеу, Блум Таксономиясы
Сабақтың барысы:
1.Ұйымдастыру кезеңі
Міндеттері:
Сабақта жұмыс жүргізу үшін қалыпты сыртқы жағдайды қамтамасыз ету
Оқушыларды қарым- қатынасқа психологиялық дайындау
Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру
Оқушылардың көңілін сабаққа аударуды ұйымдастыру
2.Үй тапсырмасын тексперу кезеңі
Міндеттері: Үй тапсырмасының орындалу деңгейі мен сапасын тексеру
Кемшіліктері мен қателерді анықтау
Оқушылардың оқу мотивациясын қамтамасыз ету
Сабақ мақсатын анықтауда оқушымен бірлесе іс- әрекеттерді кірістіруді
қамтамасыз ету.
Оқушылардың субъекті тәжірибесін өзектендіру
3. Топқа бөліну (геометриялық фигуралар арқылы)
4. Жаңа тақырып: Миға шабуыл.Сурет бойынша әңгімелеу
1. БІЛУ: -Суретте не бейнеленген?
-Сендер демалыс күнін қалай өткізесіңдер?
Атаңа, анаңа қалай көмектесесің?
2. ТҮСІНУ: Сөздік жұмысы
а/атама- дедушке көмектесемін-помогаю тақпақ - стихотворение
әжеме- бабушке кімге? - кому? бәріне - всем
ә)Жаңа сөздермен сөз тіркестерін, сөйлем құру.
3. ҚОЛДАНУ: 1-тапсырма. Толықтырып айт,жалғауларын дұрыс жалға.
4.ТАЛДАУ: 2-тапсырма.Барыс септігінің жалғауын дұрыс қолдану.
Ата- ға, әже - ге, ана - ға, бәрі – не, қарындасы - ма
5.ЖИНАҚТАУ: 4-тапсырма. Тақпақты оқу.
4-тапсырма. - Тақпақ қалай аталады?
- Тақпақ не туралы?
- Кімдерге көмек керек?
6. БАҒАЛАУ: Оқушылардың тақырыпты меңгеру сапасын анықтау.
5 -тапсырма.Сұрақтарға жауап бер.
5. Үй тапсырмасы
Міндеттері:оқушыларға үй тапсырмасының мақсатын,мазмұнын, орындау тәсілдерін түсіндіру
Тақпақты жаттау. Сен кімге көмектесесің? сұрағына жауап беру.
6. Рефлексия кезеңі:
- Бүгінгі сабақта нені білдің?
- Не түсініксіз болды?
- Көңіл-күйің қандай?
Тип материала: | Документ Microsoft Word (docx) |
---|---|
Размер: | 18.97 Kb |
Количество скачиваний: | 16 |