Schools in Great Britain
Предмет: | Иностранные языки |
---|---|
Категория материала: | Другие методич. материалы |
Автор: |
Қартпанбетова Айнұр Жұмабайқызы
|
Short term lesson plan Teacher: Kartpanbetova Ainur
Teacher evaluates each student formatively
Complete the chart
Home task
New vocabulary, retell the text “British schools”
Summarizing the lesson
Listen to the teacher’s comments
Тақырыбы
A part time job.
Сыныбы
9 «А»
Мақсаты
Сын тұрғысынан ойлай отырып, оқушыларды ағылшын тілінде мамандық туралы сөздік қорларын молайту. Сандық технологияларда құзырлылық танытатын белсенді оқушы болып қалыптасуын қамтамасыз ету.
Міндеттері
Күтілетін нәтиже
Сандық технологияларда құзырлылық танытатын белсенді оқушы болып қалыптасуы қамтамасыз етіледі.
Мамандыққа байланысты жаңа сөздерді үйренеді.
Сыни ойлау арқылы психологиялық сенім қалыптасады.
Оқушылар іс-әрекеттер барысында бірін-бірі және өзін-өзі бағалау арқылы ізденімпаздыққа, жауапкершілікке үйренеді.
Ресурстар
Аяпова Т.М. т.б. Ағылшын тілі, 9 сынып, Алматы, Атамұра 2008. Интерактивті тақта, электрондық оқулық, түрлі түсті бояу, бағалау парақтары.
Кіріспе
Сәлемдесу
Сабақтың мақсат-міндеттерімен танысу
Сөз құрастыру арқылы топтарға бөлу. (3 топ)
«Doctor» сөзін құрастырған – 1 топ
«Nurse» сөзін құрастырған – 2 топ
«Worker» сөзін құрастырған – 3 топ
Тұсаукесер
Ұйымдастыру кезеңі. Миға шабуыл.
Сұрақтарға жауап беру. Answer the following questions:
•What are you going to be after you leave school?
•What professions do you consider the most important in our life? Why?
• What did you want to be when you were a child? Did you change your mind?
Топ ішінде сұрақтарды талқылау. Оны постерге бейнелеу.
Негізгі бөлім
Сөздікпен жұмыс. 3 мин.
•Journalist – журналист
•Manager – басқарушы
•Postman – пошташы
•Driver – жүргізуші
•Nurse – медбике
•Pilot – ұшқыш
•Interpreter – аудармашы
•Actor/Actress – әртіс
•Musician – музыкант
•Architect – сәулетші
•Teacher – мұғалім
•Doctor – дәрігер
•Baby-sitter – балаға қараушы
•Writer – жазушы
•Miner – шахтер
Listening to the text. Текстті тыңдау.
Before the text answer the questions. Алдымен сұрақтарға жауап беру.
Do kids work in Kazakhstan?
Do kids of your village work?
Do kids of your city?
Listen to the text (текстті тыңдау, аудару)
Kids of work
I love my job because my nephews are little and they sleep a lot. I have time to watch TV or do my homework. Baby-sitting is a good job.
I'm Omar Bolatuly. I'm 15. I'm a newspaper boy. I deliver newspaper round every day of the week. It takes me an hour. I have to get up at 7:30 every day. The newsagent pays 350 tenge a day and 450 tenge on Sundays, so I earn 2,550 tenge a week. I like my job, but carrying newspapers is difficult!
I'm Dmitry Sergeev. I'm 16. 1 just work one morning — on Saturday mornings from 8 till 12 o'clock. I'm a waiter in a snack bar. My job is exciting. I meet a lot of kids of my age there. They have ice cream. I earn 400 tenge for a morning work-hour. My customers are very friendly
Work with the text in a group. Топпен жұмыс. 6 мин.
Exercise 4. Draw a diagram in your notebook to show the activities Carol and Dmitry and Omar do. First read about Carol.
Now you draw a diagram about Dmitry and Omar in your poster. (топ ішінде Омар мен Дмитрийдің жұмыстары жайлы кестені постерге түсір)
Сергіту сәті
Көзге арналған гимнастика
Қорытынды бөлім
Құпия зат стратегиясын қолдану.
Тақтада пайда болған мамандық иелерінің суреттеріне оқушылар топ ішінде 5 сұрақ құрастырулары қажет.
Бағалау
Формативті бағалау: топтық, өзара, жеке бағалау; смайлик жинау, мадақтау, сенім білдіру. 3 мин
Смайлик арқылы бағалау.
Рефлексия
Топтың әр мүшесі рефлексия жасайды. 5 мин
Мен білдім
Мен білемін
Мен білгім келеді.
Үй жұмысы
«My future profession» тақырыбына қысқа әңгіме жазу.
Тип материала: | Документ Microsoft Word (doc) |
---|---|
Размер: | 1.67 Mb |
Количество скачиваний: | 9 |