Теңсіздктер

Предмет: Математика
Категория материала: Конспекты
Автор:

Күні/айы 17.04.15

Пәні алгебра 8 сынып

Сабақ №86

Сабақтың тақырыбы

Теңсіздіктер

Жалпы мақсаты

теңсіздіктердің шешімін табу

Сабақтың түрі

қорыту

Оқыту әдістері

Диалогтық оқыту

Күтілетін нәтижелер

Квадрат теңсіздікті квадраттық функция графигі арқылы және интервалдар әдісі бойынша шешеді

Ресурстар

Оқулық , таратпа, слайдтар

Сабақ кезеңдері

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

Ұйымдастыру кезеңі

Сабақтың мақсатын анықтау

1,2,3,4 цифрлары арөылы оқушыларды 4 топқа бөлу

Бағадау парағымен жұмыс атқаруды түсіндіру

Сабаққа назар аудару.

Оқушылар сабақ бойы көршісін бағалайды

Үй жұмысын тексеру

№1.Ыстық орындық әдісі

Ортаға шақырылған екі оқушы көршісінің үй тапсырмасын тексереді

қалғандары орындарында

Теориялық білімді қайталау

№2. Қай теңсіздікті парабола әдісі бойынша шеше аламыз?

Номер тұсына “+” немесе “-” таңбаларын орналастыр.

Оқушылар парабола әдісі бойынша шешуге болатын мысалдардың номерін анықтайды.

№2. №3. №5

Бағалау парағын толтырады

№3 Сәйкестендір

1. y=a

А. Теңсіздік

2. a

В. Теңдеу

3. a

С. Функция

Оқушылар сәйкестендіруді орындайды

  1. С
  2. А
  3. В

Бағалау парағын толтырады

№4 Сәйкестендір

А. (- ∞;-1) [4;+ ∞);;;; В. [ -1;4]

C. ( -1;4] D. [ -1;4)

Оқушылар сәйкестендіруді орындайды.

1 . В

2. А

3. Д

4. С

Бағалау парағын толтырады

№5. №6 Теориялық білімді тексеру

№5 тапсырманы бір топ тақтада орындайды, қалған топ оқушылары орындарында №6 орындайды

Бағалау парағын орындайды

Бекіту

№6 Жеке жұмыс

Тақтада орындарында

1-нұсқаны келесі бір топ тақтада орындайды ,қалғандары орындарында орындайды.

Тексереді. Бағалау парағын толтырады

1және 2 тапсырма А деңгейі

3және 4 тапсырма В деңгейі

5және 6 тапсырма С деңгейі

№7 Жұптық жұмыс

Оқушылар жұптарға бөлінеді

Әр мысалға сәйкес кескіндерін анықтайды

Бағалау парағын толтырады

№1 b

№2 c

№3 f

№4 a

Қорыту

№8 топтық жүмыс. Домино ойыны

Сабақ қорытындысы

Бағалау:

-өзіндік бағалау,өзара бағалау, жұптық бағалау

Үйге тапсырма

№403

Үйде оқу

Квадрат теңсіздіктер

Рефлексия

Төменде берілген бос орынды өз сабағыңызға рефлексия жүргізу үшін пайдаланыңыз. Сабағыңызға қатысты деген сол жақта келтірілген сұрақтарға жауап беріңіз

Сабақ мақсаттары/оқыту мақсаттары шынайы болды ма? Бүгін оқушылар нені үйренді? Оқыту ортасы қандай болды? Менің бөліп оқытқаным өз мәнінде жүзеге асты ма? Мен өз уақытымды ұтымды пайдалана алдым ба? Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктен

Ең жақсы өткен екі дүниені атап көрсетіңіз (оқытуға және үйренуге қатысты)

1.

2.

Қандай екі дүние сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізуші еді? (оқытуға және үйренуге қатысты

1.

2.

Осы сабақтың барысында мүмкін барлық сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағыма қажет болуы қандай ақпаратты білдім?

Бағалау парағы

№1 Үй жұмысын тексеру

Қанша тапсырма дұрыс сонша ұпай

Максималды -13 ұпай,

минималды -0 ұпай

ұпай

№2 Теориялық білімді қайталау

Барлығы дұрыс

3 ұпай

1 қатем бар

2 ұпай

2 қатем бар

1 ұпай

Барлығы қате

0 ұпай

№3. Теориялық сәйкестендіру

Барлығы дұрыс

3 ұпай

1 қатем бар

2 ұпай

2 қатем бар

1 ұпай

Барлығы қате

0 ұпай

№4. Практикалық сәйкестендіру

Барлығы дұрыс

4 ұпай

1 қатем бар

3 ұпай

2 қатем бар

2 ұпай

3 қатем бар

1 ұпай

Барлығы қате

0 ұпай

№5. Теориялық тапсырма

ТАҚТАДА

Дұрыс жауабын бердім

2 ұпай

Бір жауабым дұрыс

1 ұпай

Дұрыс жауап жоқ

0 ұпай

№6.Теориялық тапсырма

ТОПТА

Шешімін таптым

2 ұпай

Шешімін таппадым

0 ұпай

№7.Жеке жұмыс

Шешімін таптым

А-2 ұпай

В-3 ұпай

С-4 ұпай

Шешімін таппадым

0 ұпай

№8.Жұптық жұмыс

Барлығы дұрыс

2 ұпай

Қатем бар

1ұпай

Барлығы қате

0 ұпай

№9 Топтық жұмыс

ДОМИНО

Домино құрастыра алдық

2 ұпай

Домино құрастыра алмадық

0 ұпай

Сабақ қорытындысы

25-31 ұпай

5 баға

19-24 ұпай

4 баға

13-18 ұпай

3 баға

0-12 ұпай

2 баға

Тип материала: Документ Microsoft Word (docx)
Размер: 3.87 Mb
Количество скачиваний: 4
Просмотров: 113
