"Вечеринки и праздники" 5 класс - конспект и презентация к уроку по анг.яз.

Предмет: Иностранные языки
Категория материала: Презентации
Автор:

Тема: Вечірки і свята

Підтема:Запрошення на свято  

Мета:

Практична: Удосконалювати вимову учнів. Організувати ознайомлення учнів з новим ЛО теми та тренування по оперуванню учнями новими ЛО на рівні речення. Практикувати учнів у діалогічному мовленні. Вчити учнів складати діалоги - розпитування. Практикувати учнів у вживанні граматичних структур (теперішній неозначений час). Практикувати учнів у читанні тексту.

Освітня: Розширювати світогляд учнів. Збагачувати знання учнів з теми.

Розвиваюча: Розвивати фонематичний слух учнів, якість вимовних навичок і довготривалу, короткотривалу, слухову пам’ять, слуховий контроль, здатність самостійно планувати мовний вчинок, уяву, здатність до здогадки; вміння логічно, послідовно висловлювати думки ІМ, культуру читання.

Виховна: Виховувати інтерес до вивчення ІМ, до навчання, повагу до оточуючих, відповідальність у роботі.

Обладнання: Підручник (English. Form 5. O.Karpуuk), аудіо запис, розмовні фрази, граматичні схеми, речення на переклад, текст д/читання «Лист Мері», вправи «Вірно-невірно», «Заповніть пропуски», таблиці з граматичними схемами.

 

 

Хід уроку

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

T.: Hello, dear friends! How are you? I hope everything is in order. Today we are starting a fantastic topic “Parties and Holidays”. The Topic of our lesson is “The Invitation to the party”. We’ll learn new words to enrich your vocabulary, do some exercises to master your English, listen to the dialogue and a video material, create your own dialogues, read an interesting text to enlarge your knowledge. I hope you’ll enjoy our lesson! 

2. Уведення в іншомовну атмосферу.

1. Phonetic drills

At first we’ll practise the sounds [w] and [ᴂ]. Repeat after me, please.

A fat cat sat on a mat and ate a fat rat.

Why do you cry, Willie?

Why do you cry?

Why, Willie?

Why, Willie?

Why, Willie?

Why?

 

2. Мовленнєва зарядка.   

Read this proverb:

Rest is good after the work is done.  

First, let’s read it and translate. After that you have to find the right translation among other varients.

Делу время – потехе час,

Хороша ложка к обеду,

Работа не волк – в лес не убежит,

Хорошо отдыхать после выполненой работы.

 

 

                                         

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Розвиток умінь мовлення. Впр. 2 (с. 76).

1)Бесіда в режимі T—P1—P2—P3.

2) Makingawordmap.

Вчитель розповідає принципи створення. Після закінчення завдання учні утворюють речення, використовуючи підказки. Впр. 1 (ст.75)

 

2.Розвиток  навиків аудіювання.

а) Pre-listening activity.   (Підготовка до прослуховування діалогу).   

Т: Before reading and making the dialogues, let’s review the wordsand play a little bit. (Спочатку вчитель показує малюнки предметів, а учні назвають їх.)

have a look – подивитись;

a piece of string – нитка;

glue – клей;

envelope – конверт;

making invitations – виготовлення запрошення;

a fancy dress – костюм;

a badge – значок, бейджик;

a theme – тема.

в) Т: Now using the letters make up new words and translate them into your mother tongue! (a spelling test)    

1. e, v, n, 1, e, p, e, o  (envelope)                                                                                                                                                                                                                                                                          2. t, a, t, i, i, v, i, n, n, o (invitation)                                                                                                           3. u, g, l, e    (glue)                                                                                                                                                                                                                                                     4. e, g, u, s, t (guest)                                                                                                                               5. v, e, e, y, r     (every)                                                                                                                  

6.a, p, r, e, e, p, r     (prepare) 

7. l, k, o, o       (look)

с) Listening to the dialogue. (Прослуховування діалогу)

T: Andnowlet’slistentothedialogue. Be very attentive and try to understand the talk.

(Учні з нижчим рівнем підготовки слухають діалог з текстом)

d) Post – listening activity. (Перевірка розуміння прослуханого)

1.     What kind of party will Lilly have?

2.     When is Lilly going to have the party?

3.     Where does she live?

4.     What time will the party start?

6) Physical Activities. (Фізкультхвилинка)

Pupils do some movements using the song “Head, shoulders, knees and toes”.

7)  Повторення лексико-граматичного матеріалу і відпрацювання у вживанні ГС (теперішнього неозначеного часу)

а) (Учні пригадують порядок слів у розповідних, питальних, та заперечних реченнях в теперішньому неозначеному часі, які бувають дієслова, де стоять прислівники часу, а потім перекладають речення.)

в)T.: My memory is terrible! Сould you explain to me when we use Present Indefinite

T.: What kind of verbs do you know? Give me some examples? Please.

T.: Now according to the formulas translate the sentences as if you are interpreters.

1.   Я інколи люблю виготовляти запрошення для моїх гостей.

2.   Зазвичай Микола пише запрошення на кожну вечірку.

Тип материала: Презентация Power Point (ppt)
Размер: 3.64 Mb
Количество скачиваний: 7
Просмотров: 76
